Elastcom Plastonit Antiplakát

Český výrobce nátěrových a hydroizolačních hmot

Dotace na vzdělávání

IZOL-PLASTIK posílí vzdělávání svých zaměstnanců

Brno - Společnost IZOL-PLASTIK s.r.o. se zařadila mezi úspěšné žadatele o dotaci z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Její projekt uspěl v 35. výzvě - Výzva pro předkládání GP 1.1 - Školení je šance. Vzdělávání bude dotováno z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu.

IZOL-PLASTIK s.r.o. je specializovanou firmou zaměřující se na hydroizolační hmoty a ochranné nátěrové systémy. Hlavní oblastí působnosti je český a slovenský trh, v posledních letech se snaží pronikat na další evropské trhy.

Projekt bude probíhat od ledna 2011 do prosince 2012. Dotace bude poskytnuta ve výši 1,6 mil Kč, z toho 85 % bude poskytnuto ESF a 15 % uhradí státní rozpočet.
Vzdělávacími kurzy projdou všichni zaměstnanci společnosti. Kurzy budou zaměřeny na rozvoj manažerských dovedností, marketingových technik, umožní také posílení vědomostí a znalostí v oblasti ovládání PC a jazykové dovednosti.

Projekt umožní další rozvoj společnosti, je nezbytným krokem k posílení konkurenceschopnosti na trhu. Vzdělávací kurzy posílí vztah zaměstnanců k firmě, zlepší přístup k zákazníkům, umožní managementu lépe pracovat se svými zaměstnanci.

ESF

AKTUALITY

16.12.2014 » PF 2015

V uplynulém roce jsme odvedli spoustu práce. Tvrdě jsme pracovali, inovovali a ob...

16.09.2014 » Opravtestrechu.cz -...

Právě dnes jsme spustili nový web www.opravtestrechu.cz, který vás jednoduše a srozu...

Více aktualit

Kontakt

IZOL-PLASTIK s.r.o.
Sídlo: Gajdošova 16,
615 00 Brno, Česká republika

Kancelář: Jahodová 64, Brno-Tuřany

Tel.: +420 548 216 521
Email: info@izolplastik.cz

O společnosti