Elastcom Plastonit Antiplakát

Český výrobce nátěrových a hydroizolačních hmot

SPONZORUJEME

logo club classic
Naše činnost zasahuje i do kulturně-sportovní oblasti. Jsme provozovateli klubového sportovního areálu Club Classic v Brně - Žabovřeskách. Klub se nachází v malebném přírodním prostředí při břehu řeky Svratky a nedaleko samotného centra Brna. Díky rozmanitosti sportovišť, jedinečné atmosféře a klidnému prostředí je ideálním místem pro strávení aktivního odpočinku. V našem areálu si každý sportovec najde svůj oblíbený sport.

logo CWTA.cz
V rámci naší činnosti také podporujeme tenisty vozíčkáře. Každoročně hostíme mezinárodní Mistrovství ČR tenistů na vozíku a v roce 2008 jsme dokonce přivítali světový turnaj vozíčkářů za účasti nejlepších hráčů světa.

logo Iberica
Od roku 2003 jsme pořadateli dnes již tradičního Festivalu španělské kultury IBERICA. Za dobu svého trvání se stala Ibérica významnou kulturní akcí, která dávno překročila rámec regionu a vytvořila unikátní prostor pro setkávání španělských, českých a slovenských umělců. Festival se těší konstantně vzrůstající popularitě –  na minulý ročník zavítal rekordní počet návštěvníků – úctyhodných 3500. Ibérica se stala významnou kulturní akcí, která patří k největším festivalům svého druhu v celém středoevropském prostoru.

areál Club Classic

1 | areál Club Classic

Mistrovství ČR tenistů na vozíku

2 | Mistrovství ČR tenistů na vozíku

festival IBERICA 2012

3 | festival IBERICA 2012

AKTUALITY

16.12.2014 » PF 2015

V uplynulém roce jsme odvedli spoustu práce. Tvrdě jsme pracovali, inovovali a ob...

16.09.2014 » Opravtestrechu.cz -...

Právě dnes jsme spustili nový web www.opravtestrechu.cz, který vás jednoduše a srozu...

Více aktualit

Kontakt

IZOL-PLASTIK s.r.o.
Sídlo: Gajdošova 16,
615 00 Brno, Česká republika

Kancelář: Jahodová 64, Brno-Tuřany

Tel.: +420 548 216 521
Email: info@izolplastik.cz

O společnosti