Elastcom Plastonit Antiplakát

Český výrobce nátěrových a hydroizolačních hmot

Certifikáty

Ve snaze zajisti našim zákazníkům co nejvyšší kvalitu našich výrobků a poskytnout záruky o dosažení této kvality jsme se rozhodli zapojit se do managementu kvality standardu ISO dle následujících norem:

 

 

ISO 9001 : 2009

Certifikace o shodě s touto normou zajišťuje našim zákazníkům, že naše výrobky jsou vyvíjeny, vyráběny a distribuovány s ohledem na bezpečnost, funkčnost a kvalitu výrobků jak pro konečné uživatele, ale i pro všechny stupně výroby.

ISO 9001 : 2008

 

 

 

 

ISO 14 001 : 2005

Zavedením enviromentálního managementu a získáním certifikace dle této normy potvrzujeme, že naše výrobky a jejich výroba jsou šetrné k životnímu prostředí. Naše výroba je navíc zcela bezodpadová. V rámci dodržování tohoto standardu neustále pracujeme na dalších způsobech, jak v předstihu nahradit co nejvíce našich surovin látkami bez rizik vůči životnímu prostředí a zdraví lidí.

ISO 14 001 : 2004

 

 

 

 

 

 

STAVEBNÍ TECHNICKÉ OSVĚDČENÍ

Tato osvědčení vydaná akreditovanou zkušební laboratoří TZÚS PRAHA, s.p. potvrzují vhodnost a bezpečnost našich výrobků pro použití ve stavebnictví jako ochranné nátěry, resp. tekuté hydroizolační hmoty.

STAVEBNÍ TECHNICKÉ OSVĚDČENÍSTAVEBNÍ TECHNICKÉ OSVĚDČENÍ

 

OSVĚDČENÍ O SDRUŽENÉM PLNĚNÍ

Jako subjekt, který uvádí do oběhu obaly a obalový materiál plníme své povinnosti vyplývající ze zákona o obalech č. 477/2001 Sb. uzavřením smlouvy o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s.

OSVĚDČENÍ O SDRUŽENÉM PLNĚNÍ

POLITIKA IMS


Politika IMS vyjadřuje náš vztah ke kvalitě a životnímu prostředí, kde deklarujeme plnění požadavků legislativy  a neustálé zlepšování.

CERTIFIKATY POLITIKA IMS

   

AKTUALITY

16.12.2014 » PF 2015

V uplynulém roce jsme odvedli spoustu práce. Tvrdě jsme pracovali, inovovali a ob...

16.09.2014 » Opravtestrechu.cz -...

Právě dnes jsme spustili nový web www.opravtestrechu.cz, který vás jednoduše a srozu...

Více aktualit

Kontakt

IZOL-PLASTIK s.r.o.
Sídlo: Gajdošova 16,
615 00 Brno, Česká republika

Kancelář: Jahodová 64, Brno-Tuřany

Tel.: +420 548 216 521
Email: info@izolplastik.cz

O společnosti