Elastcom Plastonit Antiplakát

Český výrobce nátěrových a hydroizolačních hmot

Antiplakát, veřejné osvětlení

Jedním z odvětví, na které se společnost IZOL-PLASTIK dlouhodobě zaměřuje, jsou ochranné nátěry Veřejného Osvětlení (VO). Na základě výborných zkušeností našich zákazníků s nátěry ocelových konstrukcí různého typu jsme začali aplikovat tyto nátěry též na sloupy VO.

Základním produktem, který aplikujeme v tomto odvětví je produkt ELASTCOM HS pro ochranu před korozí a další mi vlivy, které zejména ve městech narušují povrch těchto sloupů a výrazně snižují jejich životnost.

Následně aplikujeme ELASTCOM AUREL, který vytvoří vrchní plastickou vrstvu a zároveň dodá sloupům barevnost dle přání zákazníka. Nabízíme též individuální přípravu odstínů dle současného barevného odstínu mobiliáře měst.

Spojením těchto výjimečných vlastností a inovací společnosti IZOL-PLASTIK vznikl unikátní systém aplikace ANTIPLAKÁT, který kombinuje unikátní antikorozní ochranu klasického systému ELASTCOM a ochranu proti černému výlepu plakátů.

Tento systém byl úspěšně aplikován v mnoha českých i zahraničních městech včetně Prahy (odkaz na reference). Své uplatnění nachází systém ANTIPLAKÁT též v energetice, zejména ve městech, kde se cílem vandalů stávají i rozvodné skříně, jejichž renovace následně vyžaduje vysoké náklady. Zkušenosti s řešení ANTIPLAKÁT jsou natolik pozitivní, že počet ošetřených ploch i nadále roste, čímž je umožněn další rozvoj tohoto systému.

Významnost tohoto odvětví pro společnost IZOL-PLASTIK dokazuje i úzká spolupráce společnosti se Společností pro rozvoj veřejného osvětlení (SRVO). V letošním roce IZOL-PLASTIK hostil výroční setkání SRVO v Brně pořádané dne 1. 3. 2012. Toto setkání nám umožnilo získat cenné zpětnou vazbu od stávajících i potencionálních zákazníků a pevně věříme, že se podaří spolupráci dále rozšířit.

před aplikací - po aplikaci

1 | před aplikací - po aplikaci

Příklad  použití

2 | Příklad použití

Příklad použití

3 | Příklad použití

4 |

5 |

6 |

AKTUALITY

16.12.2014 » PF 2015

V uplynulém roce jsme odvedli spoustu práce. Tvrdě jsme pracovali, inovovali a ob...

16.09.2014 » Opravtestrechu.cz -...

Právě dnes jsme spustili nový web www.opravtestrechu.cz, který vás jednoduše a srozu...

Více aktualit

Kontakt

IZOL-PLASTIK s.r.o.
Sídlo: Gajdošova 16,
615 00 Brno, Česká republika

Kancelář: Jahodová 64, Brno-Tuřany

Tel.: +420 548 216 521
Email: info@izolplastik.cz

O společnosti