Elastcom Plastonit Antiplakát

Český výrobce nátěrových a hydroizolačních hmot

HISTORIE

Společnost IZOL-PLASTIK s.r.o. vznikla v roce 1990 a navazuje na původní technologii výroby hydroizolačních materiálů Izolačních závodů a Teplotechny Brno. Vývojový tým v čele s vynálezcem RNDr. Ing. Popelkou vyvinul ojedinělou technologii, která je schopna zpracovávat druhotné suroviny (polyamidová vlákna) bezodpadovou technologií. Tato ojedinělá technologie se neustále zdokonaluje a tvoří jedinečné know-how společnosti.

Vlastní technologie naši společnosti je na bázi plastů a eleastomerů a jako první produkt vznikl hydroizolační materiál plochých střech pod obchodní značkou PLASTONIT. V počátcích se IZOL-PLASTIK soustředil na hydroizolace plochých střech, zejména regenerací asfaltových pásů k prodloužení jejich životnosti a eliminaci jejich nedostatků s působností po celé České a Slovenské republice. Od počátku 70. let až do současnosti firma provedla touto technologií více než 1mil m² střech.

Na základě našich zkušeností s hydroizolacemi se nyní zaměřujeme na vývoj a zlepšování vlastností ochranných nátěrových systémů pro ocelové konstrukce. Zvláštní pozornost věnujeme možnostem nátěrů veřejného osvětlení a ochraně před útoky vandalů.

RNDr. Popelka a Jiří Pištělák

1 | RNDr. Popelka a Jiří Pištělák

RNDr. Popelka

2 | RNDr. Popelka

AKTUALITY

16.12.2014 » PF 2015

V uplynulém roce jsme odvedli spoustu práce. Tvrdě jsme pracovali, inovovali a ob...

16.09.2014 » Opravtestrechu.cz -...

Právě dnes jsme spustili nový web www.opravtestrechu.cz, který vás jednoduše a srozu...

Více aktualit

Kontakt

IZOL-PLASTIK s.r.o.
Sídlo: Gajdošova 16,
615 00 Brno, Česká republika

Kancelář: Jahodová 64, Brno-Tuřany

Tel.: +420 548 216 521
Email: info@izolplastik.cz

O společnosti