Elastcom Plastonit Antiplakát

Český výrobce nátěrových a hydroizolačních hmot

SOUČASNOST

V současné době soustřeďujeme svou pozornost na nové oblasti uplatnění našich výrobků. Na původní technologii hydroizolací jsme navázali vývojem nových produktů, jejichž výsledkem je výroba Ochranných Nátěrových Systémů (dále jen ONS) pro ochranu veškerých ocelových konstrukcí.

ONS charakterizují vynikající vlastnosti, jako jsou: silná antikorozní ochrana, vynikající adheze při vysoké elastičnosti, odolnost vůči UV záření, abrazi a chemickým vlivům, toto vše zajišťuje vysokou ochranu povrchu konstrukce a dlouhou životností.Tento potenciál se snažíme zúročit pro aplikaci na silně namáhaných konstrukcích v energetickém i ostatním průmyslu (zejména stožáry VN a VVN, sloupy veřejného osvětlení, konstrukce jeřábů, energomosty aj.).

Zatím posledním produktem v řadě ONS je systém ANTIPLAKÁT. Jak vypovídá název, aplikací tohoto systému se zabraňuje černému výlepu plakátů na sloupy Veřejného Osvětlení (dále jen VO) a rozvodných skříní. Tím se kromě samotného estetického efektu významně prodlužuje životnost samotných nátěrů na sloupech VO.

Spolupracujeme s aplikačními firmami, přičemž budujeme i vlastní dealerskou síť po celé ČR a na evropských trzích

V  roce 2012 jsme dosáhli úspěchu v naší snaze o ochranu životního prostředí. Na základě cílů naší politiky EMS jsme nahradili část používaných surovin za látky bez rizik pro životní prostředí.

Zatím nejnovějším krokem ve vývoji nových technologií je první fáze realizace Vývojového centra nano-nátěrových systémů, kde budeme v budoucnosti uplatňovat zkušenosti získané při vývoji a zdokonalování obou produktových řad. Neustále se snažíme přicházet s novými podněty a vyvíjet produkty, jež najdou uplatnění v současných náročných podmínkách světového trhu.

Příklad  použití

1 | Příklad použití

Příklad  použití

2 | Příklad použití

Příklad  použití

3 | Příklad použití

Příklad použití

4 | Příklad použití

AKTUALITY

16.12.2014 » PF 2015

V uplynulém roce jsme odvedli spoustu práce. Tvrdě jsme pracovali, inovovali a ob...

16.09.2014 » Opravtestrechu.cz -...

Právě dnes jsme spustili nový web www.opravtestrechu.cz, který vás jednoduše a srozu...

Více aktualit

Kontakt

IZOL-PLASTIK s.r.o.
Sídlo: Gajdošova 16,
615 00 Brno, Česká republika

Kancelář: Jahodová 64, Brno-Tuřany

Tel.: +420 548 216 521
Email: info@izolplastik.cz

O společnosti